Overzicht Toertochten

Overzicht Toertochten

OPMERKINGEN
1. De clubtochten zijn alleen toegankelijk voor leden van WTC Huizen.
2. De aantallen bij de Omloop Midden-Nederland (een tocht die meerdere startplaatsen kent) geven alleen de deelnemers weer die in Huizen zijn gestart.

Toertochten (aantal deelnemers)
TOCHTAFSTAND2017201620152014201320122011
Openingstocht60201525145911
Openingstocht10039404249315746
Plassentocht80138155176585
Plassentocht10040382043176585
Veluwetocht7519283025321839
Veluwetocht13044402967465188
Lentetocht10529133123292521
Bollentocht1701141717192726
Omloop Midden Nederland50--20017111620018210937164
Ster van Huizen60--165811365717073120141
Driedaagse45023233025261921
Avond4daagse2549108728011410791
Heuveltocht1101613121216922
Heuveltocht150918162617216
GroeneHarttocht10091191622156
GroeneHarttocht15013241916201514
Verrassingstocht110518211611139
Verrassingstocht1751611117116
Midzomertocht10091411177511
Midzomertocht15010122112192116
Otterlo1159122933271915
Hoenderloo13591000000
Posbank18013153121316
GroteRivierentocht11520221510282616
GroteRivierentocht15512111210321519
Nazomertocht11518101013181911
Nazomertocht15517151212122016
Snerttocht100364754573859
Sluitingstocht100151549222137
Totaal69781984310108458811097

(Bron: Toercommissie)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *