Overzicht Toertochten

OPMERKINGEN
De aantallen bij de Omloop Midden-Nederland (een tocht die meerdere startplaatsen kent) geven alleen de deelnemers weer die in Huizen zijn gestart. In het jaar 2020 (Covid-19) zijn veel tochten afgelast waardoor minder inschrijvingen.

Toertochten (aantal deelnemers)
NRTOCHTAFSTAND20202019201820172016201520142013
1Openingstocht6518912201525145
2Openingstocht1004029323940424931
3Plassentocht800161413815517
4Plassentocht100045324038204317
5Veluwetocht751048581928302532
6Veluwetocht130099504440296746
7Lentetocht105043252913312329
8BollenZeetocht1660712114171719
9Omloop Midden Nederland50--200082195171116200182109
10Ster van Huizen45--165082148811365717073
11Driedaagse45000202323302526
12AvondFiets4daagse250080491087280114
13Heuveltocht11000161613121216
14Heuveltocht1500012918162617
15GroeneHarttocht100002091191622
16GroeneHarttocht15000141324191620
17Verrassingstocht110000518211611
18Verrassingstocht1750001611117
19Midzomertocht11017261791411177
20Midzomertocht1451411191012211219
21Otterlotocht119172224912293327
22Hoenderlootocht15561320910000
23Posbanktocht1800001315312
24GroteRivierentocht1103812272022151028
25GroteRivierentocht1502071211121032
26Nazomertocht1152229331810101318
27Nazomertocht15571171715121212
28Snerttocht100039574636475457
29Sluitingstocht100019443515154922
30Beekhuizerzandtocht102280000000
31Beekhuizerzandtocht120032000000
32Beekhuizerzandtocht15260000000
Totaal2256749957788198431010845

(Bron: Toercommissie)

Uw e-mail bericht wordt niet gepubliceerd. Naam en e-mail velden zijn verplicht

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.