Overzicht Toertochten

OPMERKINGEN
1. De clubtochten waren alleen toegankelijk voor leden van WTC Huizen maar is sinds 2018 niet meer het geval.
2. De aantallen bij de Omloop Midden-Nederland (een tocht die meerdere startplaatsen kent) geven alleen de deelnemers weer die in Huizen zijn gestart.

Toertochten (aantal deelnemers)
TOCHTAFSTAND20192018201720162015201420132012
Openingstocht600122015251459
Openingstocht100032394042493157
Plassentocht800141381551765
Plassentocht100032403820431765
Veluwetocht75058192830253218
Veluwetocht130050444029674651
Lentetocht105025291331232925
BollenZeetocht16601211417171927
Omloop Midden Nederland50--200019517111620018210937
Ster van Huizen60--1650148811365717073120
Driedaagse450020232330252619
Avond4daagse25080491087280114107
Heuveltocht11001616131212169
Heuveltocht15001291816261721
GroeneHarttocht1000209119162215
GroeneHarttocht150014132419162015
Verrassingstocht1100051821161113
Verrassingstocht17500161111711
Midzomertocht110017914111775
Midzomertocht145019101221121921
Otterlo11502491229332719
Hoenderloo1350209100000
Posbank18000131531213
GroteRivierentocht115027202215102826
GroteRivierentocht15507121112103215
Nazomertocht115033181010131819
Nazomertocht15507171512121220
Snerttocht100057463647545738
Sluitingstocht100044351515492221
Totaal09957788198431010845881

(Bron: Toercommissie)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.