Overzicht Toertochten

OPMERKINGEN
1. De clubtochten waren alleen toegankelijk voor leden van WTC Huizen maar is sinds 2018 niet meer het geval.
2. De aantallen bij de Omloop Midden-Nederland (een tocht die meerdere startplaatsen kent) geven alleen de deelnemers weer die in Huizen zijn gestart.

Toertochten (aantal deelnemers)
TOCHTAFSTAND20192018201720162015201420132012
Openingstocht609122015251459
Openingstocht1002932394042493157
Plassentocht8016141381551765
Plassentocht1004532403820431765
Veluwetocht754858192830253218
Veluwetocht1309950444029674651
Lentetocht1054325291331232925
BollenZeetocht16671211417171927
Omloop Midden Nederland50--2008219517111620018210937
Ster van Huizen60--1650148811365717073120
Driedaagse450020232330252619
Avond4daagse25080491087280114107
Heuveltocht11001616131212169
Heuveltocht15001291816261721
GroeneHarttocht1000209119162215
GroeneHarttocht150014132419162015
Verrassingstocht1100051821161113
Verrassingstocht17500161111711
Midzomertocht110017914111775
Midzomertocht145019101221121921
Otterlo11502491229332719
Hoenderloo1350209100000
Posbank18000131531213
GroteRivierentocht115027202215102826
GroteRivierentocht15507121112103215
Nazomertocht115033181010131819
Nazomertocht15507171512121220
Snerttocht100057463647545738
Sluitingstocht100044351515492221
Totaal3789957788198431010845881

(Bron: Toercommissie)

Uw e-mail bericht wordt niet gepubliceerd. Naam en e-mail velden zijn verplicht

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.