Overzicht Toertochten

OPMERKINGEN
De aantallen bij de Omloop Midden-Nederland (een tocht die meerdere startplaatsen kent) geven alleen de deelnemers weer die in Huizen zijn gestart.

Toertochten (aantal deelnemers)
TOCHTAFSTAND20202019201820172016201520142013
Openingstocht6518912201525145
Openingstocht1004029323940424931
Plassentocht800161413815517
Plassentocht100045324038204317
Veluwetocht75048581928302532
Veluwetocht130099504440296746
Lentetocht105043252913312329
BollenZeetocht1660712114171719
Omloop Midden Nederland50--200082195171116200182109
Ster van Huizen45--165082148811365717073
Driedaagse45000202323302526
Avond4daagse250080491087280114
Heuveltocht11000161613121216
Heuveltocht1500012918162617
GroeneHarttocht100002091191622
GroeneHarttocht15000141324191620
Verrassingstocht110000518211611
Verrassingstocht1750001611117
Midzomertocht1100261791411177
Midzomertocht145011191012211219
Otterlo11502224912293327
Hoenderloo13501320910000
Posbank1800001315312
GroteRivierentocht115012272022151028
GroteRivierentocht1550071211121032
Nazomertocht115029331810101318
Nazomertocht15501171715121212
Snerttocht100039574636475457
Sluitingstocht100019443515154922
Totaal586429957788198431010845

(Bron: Toercommissie)

Uw e-mail bericht wordt niet gepubliceerd. Naam en e-mail velden zijn verplicht

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.