Overzicht Toertochten

OPMERKINGEN
1. De clubtochten waren alleen toegankelijk voor leden van WTC Huizen maar is sinds 2018 niet meer het geval.
2. De aantallen bij de Omloop Midden-Nederland (een tocht die meerdere startplaatsen kent) geven alleen de deelnemers weer die in Huizen zijn gestart.

Toertochten (aantal deelnemers)
TOCHTAFSTAND2018201720162015201420132012
Openingstocht60122015251459
Openingstocht10032394042493157
Plassentocht80141381551765
Plassentocht10032403820431765
Veluwetocht7558192830253218
Veluwetocht13050444029674651
Lentetocht10525291331232925
BollenZeetocht1661211417171927
Omloop Midden Nederland50017111620018210937
Ster van Huizen600811365717073120
Driedaagse4500232330252619
Avond4daagse250491087280114107
Heuveltocht1101616131212169
Heuveltocht1501291816261721
GroeneHarttocht100209119162215
GroeneHarttocht15014132419162015
Verrassingstocht110051821161113
Verrassingstocht1750161111711
Midzomertocht11017914111775
Midzomertocht14519101221121921
Otterlo1152491229332719
Hoenderloo135209100000
Posbank1800131531213
GroteRivierentocht11527202215102826
GroteRivierentocht1557121112103215
Nazomertocht11533181010131819
Nazomertocht1557171512121220
Snerttocht1000463647545738
Sluitingstocht1000351515492221
Totaal4517788198431010845881

(Bron: Toercommissie)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.